O inwestorze

Arkada Invest - jest spółką celową powstałą na bazie wieloletniego doświadczenia osób zaangażowanych w realizacje projektów deweloperskich. Cechuje nas profesjonalizm, wysoki standard obsługi oraz fachowe doradztwo na każdym etapie powstawania inwestycji.

Współwłaścicielami spółki są osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej:

  • Marek Puternicki - prezes firmy "Łucz-Bud" Sp. z o.o. działającej na ternie Mazowsza od 19 lat, specjalizującej się w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, współpracującej od wielu lat z takimi firmami jak: MDI Sp. z o.o., TDS Sp. z o.o., Dom Development, Sedno sp. z o.o., Wawel Service Sp. z o.o., Juvenes Sp. z o.o., Bemowo Invest, Fort Mokotów, Tinden Sp. z o.o., Realty Menagemant Sp. z o.o., VOLUMETRIC Realty Estate Sp. z o. o., Arkada Development, Pewel Sp. z o.o., PNiRI Tech-Bud.
  • Jarosław Puternicki - absolwent Politechniki Warszawskiej, od 2007 roku współwłaściciel firmy deweloperskiej Arkada Development - Inwestor "Osiedla Przy Ratuszu" w Radomiu.

Naszym głównym celem jest wprowadzenie na radomski rynek nieruchomości wysokiej jakości standardów deweloperskich z wykorzystaniem nowoczesnych procedur zarządzania projektami oraz pełne finansowanie realizowanych projektów. Arkada Invest to firma stawiająca na wysoką jakość swoich usług oraz estetykę wykonania. W ramach naszej oferty gwarantujemy pełne zaangażowania podejście do klientów i ich potrzeb.

Inwestycje zrealizowane: